NAUCZYCIELE

Konsultacje nauczycieli z rodzicami w roku szkolnym 2017/2018 po umówieniu się i ustaleniu godziny drogą mailową.

 

LP. NAZWISKO I IMIĘ PRZEDMIOT NAUCZANIA E-MAIL
1. Skulska-Wittbrodt Dorota j. angielski dorota.wittbrodt@sp12gdynia.edu.pl
2. Śmiełowska-Bohn Maria informatyka maria.bohn@sp12gdynia.edu.pl
3. Kudelska Izabela terapia pedagogiczna izabela.kudelska@sp12gdynia.edu.pl
4. Bergau-Jankowska Małgorzata j. angielski malgorzata.jankowska@sp12gdynia.edu.pl
5. Biernacka Ewa geografia ewa.biernacka@sp12gdynia.edu.pl
6. Bogucka Anna w-f anna.bogucka@sp12gdynia.edu.pl
7. Borek Agnieszka przyroda/biologia agnieszka.borek@sp12gdynia.edu.pl
8. Brochocka Małgorzata biblioteka/biologia/przyroda malgorzata.brochocka@sp12gdynia.edu.pl
9. Buczkowska Małgorzata w-f malgorzata.buczkowska@sp12gdynia.edu.pl
10. Bukowska Magdalena matematyka/fizyka magdalena.bukowska@sp12gdynia.edu.pl
11. Chojnacka Barbara kształcenie zintegrowane barbara.chojnacka@sp12gdynia.edu.pl
12. Chrapkowska Katarzyna świetlica szkolna katarzyna.chrapkowska@sp12gdynia.edu.pl
13. Derkowska Daria historia/wos daria.derkowska@sp12gdynia.edu.pl
14. Detlaf Justyna świetlica szkolna justyna.detlaf@sp12gdynia.edu.pl
15. Dęby Anna religia/technika anna.deby@sp12gdynia.edu.pl
16. Drożdż Danuta j. polski danuta.drozdz@sp12gdynia.edu.pl
17. Furgalska Dorota pedagog szkolny dorota.furgalska@sp12gdynia.edu.pl
18. Gajewska Elżbieta kształcenie zintegrowane elzbieta.gajewska@sp12gdynia.edu.pl
19. Gibaszek Joanna w-f joanna.gibaszek@sp12gdynia.edu.pl
20. Głowacka Iwona świetlica szkolna iwona.glowacka@sp12gdynia.edu.pl
21. Głowaczewska Dorota kształcenie zintegrowane dorota.glowaczewska@sp12gdynia.edu.pl
22. Gołyszny Magdalena j. polski magdalena.golyszny@sp12gdynia.edu.pl
23. Górska Arletta j. polski arletta.górska@sp12gdynia.edu.pl
24. Hebel Judyta religia judyta.hebel@sp12gdynia.edu.pl
25. Jasieniecka Jolanta psycholog szkolny jolanta.jasieniecka@sp12gdynia.edu.pl
26. Jabłońska Anna muzyka/technika anna.jablonska@sp12gdynia.edu.pl
27. Jakubowska Małgorzata świetlica szkolna malgorzata.jakubowska@sp12gdynia.edu.pl
28. Janczak Beata świetlica szkolna beata.janczak@sp12gdynia.edu.pl
29. Jaroszuk Agnieszka j. angielski agnieszka.jaroszuk@sp12gdynia.edu.pl
30. Jekiełek Beata informatyka/fizyka beata.jekielek@sp12gdynia.edu.pl
31. Kaczyński Rafał w-f rafal.kaczynski@sp12gdynia.edu.pl
32. Kamińska Natalia j. niemiecki natalia.kaminska@sp12gdynia.edu.pl
33. Kamma Emilia j. angielski emilia.kamma@sp12gdynia.edu.pl
34. Kandzora Magdalena kształcenie zintegrowane magdalena.kandzora@sp12gdynia.edu.pl
35. Kłopocka Aleksandra kształcenie zintegrowane aleksandra.klopocka@sp12gdynia.edu.pl
36. Kochańska Bogumiła świetlica szkolna bogumila.kochanska@sp12gdynia.edu.pl
37. Kopecka Violetta biblioteka/wos violetta.kopecka@sp12gdynia.edu.pl
38. Koszałka Agnieszka świetlica szkolna agnieszka.koszalka@sp12gdynia.edu.pl
39. Krupska Jolanta świetlica szkolna jolanta.krupska@sp12gdynia.edu.pl
40. Kruszewska-Skrundź Barbara kształcenie zintegrowane barbara.skrundz@sp12gdynia.edu.pl
41. Kur Adam w-f adam.kur@sp12gdynia.edu.pl
42. Kuszewska Ewa j. polski ewa.kuszewska@sp12gdynia.edu.pl
43. Kwiatkowska Izabela technika/plastyka izabela.kwiatkowska@sp12gdynia.edu.pl
44. Malinowska Magdalena j. angielski magdalena.malinowska@sp12gdynia.edu.pl
45. Mielczarek Ewa oddział przedszkolny ewa.mielczarek@sp12gdynia.edu.pl
46. Mielewczyk Barbara biblioteka/j.polski barbara.mielewczyk@sp12gdynia.edu.pl
47. Milewska-Pijet Katarzyna świetlica szkolna katarzyna.pijet@sp12gdynia.edu.pl
48. Mościcka Małgorzata matematyka/fizyka malgorzata.moscicka@sp12gdynia.edu.pl
49. Mroczkowski Roman plastyka roman.mroczkowski@sp12gdynia.edu.pl
50. Nowak Paulina świetlica szkolna paulina.nowak@sp12gdynia.edu.pl
51. Perkowski Krzysztof w-f krzysztof.perkowski@sp12gdynia.edu.pl
52. Pietruczuk Joanna geografia joanna.pietruczuk@sp12gdynia.edu.pl
53. Połchowska Katarzyna kształcenie zintegrowane katarzyna.polchowska@sp12gdynia.edu.pl
54. Rodziewicz Joanna matematyka joanna.rodziewicz@sp12gdynia.edu.pl
55. Rybak Ewa kształcenie zintegrowane ewa.rybak@sp12gdynia.edu.pl
56. Semak Lidia j. angielski lidia.semak@sp12gdynia.edu.pl
57. Serement Katarzyna chemia katarzyna.serement@sp12gdynia.edu.pl
58. Skulina Agnieszka świetlica szkolna agnieszka.skulina@sp12gdynia.edu.pl
59. Skulina Kasjana j. angielski kasjana.skulina@sp12gdynia.edu.pl
60. Słowi Adam w-f adam.slowi@sp12gdynia.edu.pl
61. Sobiech Grażyna matematyka grazyna.sobiech@sp12gdynia.edu.pl
62. Sowa Małgorzata matematyka malgorzata.sowa@sp12gdynia.edu.pl
63. Stecka Marzenna biologia/przyroda/wdżwr marzenna.stecka@sp12gdynia.edu.pl
64. Styk Danuta matematyka danuta.styk@sp12gdynia.edu.pl
65. Suligowska Marta chemia marta.suligowska@sp12gdynia.edu.pl
66. Szafranek Zbigniew historia zbigniew.szafranek@sp12gdynia.edu.pl
67. Szermelek Anna kształcenie zintegrowane anna.szermelek@sp12gdynia.edu.pl
68. Thiel-Sawczuk Magdalena j. niemiecki magdalena.sawczuk@sp12gdynia.edu.pl
69. Timofiejuk Jolanta j. polski jolanta.timofiejuk@sp12gdynia.edu.pl
70. Tokarska Katarzyna j. polski katarzyna.tokarska@sp12gdynia.edu.pl
71. Wachowiak Renata religia renata.wachowiak@sp12gdynia.edu.pl
72. Wicek Anna kształcenie zintegrowane anna.wicek@sp12gdynia.edu.pl
73. Wirkus Marek religia marek.wirkus@sp12gdynia.edu.pl
74. Wrześniowska-Choszcz Justyna j. angielski justyna.choszcz@sp12gdynia.edu.pl
75. Wypych Dorota kształcenie zintegrowane dorota.wypych@sp12gdynia.edu.pl
76. Wysocka-Pieniążek Alicja kształcenie zintegrowane alicja.pieniazek@sp12gdynia.edu.pl
77. Zaczek Mirella j. angielski mirella.zaczek@sp12gdynia.edu.pl
78. Zawadzka Marzena świetlica szkolna marzena.zawadzka@sp12gdynia.edu.pl
79. Zieliński Wojciech w-f wojciech.zielinski@sp12gdynia.edu.pl
80. Zmorzyńska Magdalena historia magdalena.zmorzynska@sp12gdynia.edu.pl
81. Żuchowska Krystyna informatyka krystyna.zuchowska@sp12gdynia.edu.pl
82. Żulińska-Zięba Marta j. polski marta.zieba@sp12gdynia.edu.pl